Inwestycje budowlane Rzeszów
Znajdź mieszkanie
Powierzchnia m2

Inwestycje budowlane w Rzeszowie - Bulwary Park

Rzeszów jako miasto pod inwestycje budowlane

Najwyższe budynki mieszkalne na podkarpaciu, jedne z nowocześniejszych nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce wschodniej, do tego w znakomitej lokalizacji podkreślającej wyjątkowość całej inwestycji. Tak prezentować się będą domy mieszkalne na osiedlu Bulwary Park, które rośnie niemal z dnia na dzień.

Jeśli chodzi o inwestycje budowlane – Rzeszów wyrasta powoli na lidera nie tylko w województwie podkarpackim (czym jest od dawna), ale wydaje się, że w niemal całej Polsce. Miasto z dnia na dzień pięknie, staje się bardziej przyjazne dla jego mieszkańców, do tego nieustannie rozwija się i rozrasta. Bulwary Park są świetnym przykładem takiej właśnie inwestycji.

Najciekawsze inwestycje budowlane

Inwestycje budowlane w inne niż wszystkie

Budownictwo mieszkaniowe w Polsce to temat rzeka. Codziennie pojawiają się setki raportów, czasem pochwalnych, jednak dużo częściej krytycznych wobec tego, jak wygląda budowanie mieszkań w naszym kraju. Ciągłe skargi na nierzetelność i nieterminowość w połączeniu z wysokimi cenami mieszkań sprawiają, że wielu ludzi jest zmęczonych sytuacją mieszkalnictwa w Polsce. Jakby na przekór temu w Rzeszowie powstaje osiedle inne niż wszystkie. Nowoczesne, ale blisko natury, bezpieczne, jednak nie na odludziu, blisko centrum dużego miasta, a pomimo tego ciche i spokojne. Bulwary Park to osiedle, które łączy sprzeczności, co daje niesamowity efekt synergii i sprawia, że – choć formalnie jeszcze nie powstało – już chce się tutaj mieszkać.

Ciekawostką jest fakt, że plan na osiedle Bulwary Park jest taki, by mimo bliskości do głównych arterii miejskich i centrum Rzeszowa wraz z zakładami pracy, urzędami czy instytucjami kulturalnymi,dzielnica ta była w pełni samowystarczalna. Włoska knajpka, salon urody, szereg sklepów czy lokali usługowych? Oczywiście, że będą. Do tego dodajmy bliskość parku wraz z obiektami rekreacyjnymi i przystanią dla łódek czy kajaków i wyjdzie nam osiedle, które zaspokaja niemal wszystkie potrzeby jego mieszkańców. Jeśli mamy na myśli budowlane inwestycje Rzeszów chyba jeszcze nigdy nie tworzył z takim rozmachem.

Jakie miasto do inwestycji budowlanych?

Nie może więc dziwić kolejka chętnych na mieszkanie na Bulwarach. Osiedle, które żywo odpowiada na potrzeby współczesnego mieszkańca zawsze będzie obiektem jego pożądania. Nie inaczej jest tym razem – przyciągnięci wysokim standardem ludzie z pewnością niezwykle chętnie zamieszkają w okolicy, która pozwoli im na samorealizację. A to wielki kapitał społeczny dla całego Rzeszowa.

Zapraszamy do kontaktu

Mieszkania pod inwestycje w Rzeszowie: Deweloper - Pracownik Kasia
Kasia sprzedaż mieszkań +48 690 82 28 23 kasia@bulwarypark.pl
Sprzedaż mieszkań pod inwestycje budowlane - Pracownik Beata
Beata Agent sprzedaży +48 602 522 323 beata@bulwarypark.pl
Mieszkania deweloperskie - Pracownik Ania
Ania sprzedaż mieszkań +48 600 25 25 00 ania@bulwarypark.pl

Sprzedaż Mieszkań - Inwestycje budowlane
APK DEVELOPER

tel/fax +48 17 85 33 070

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

E-mail: info@bulwarypark.pl

Godziny pracy
pon-pt. 10:00 - 17:00

Mapa dojazdu do dewelopera mieszkań pod inwestycje budowlane w Rzeszowie