Nowe mieszkania Rzeszów - Sprzedaż mieszkań deweloperskich
Znajdź nowe mieszkanie w Rzeszowie
Powierzchnia m2

Mieszkania Rzeszów – miasto w którym dobrze się mieszka

Nowe mieszkania w Rzeszowie

Pośród ludzi poszukujących miejsca do mieszkania Rzeszów coraz częściej przewija się jako świetne miejsce do tego, by odnaleźć w nim swoje miejsce na ziemi. Ciągle spora liczba terenów zielonych, piękne przestrzenie, a do tego nowoczesne budownictwo znakomicie komponujące się z obecną zabudową miasta sprawiają, że w Rzeszowie rzeczywiście chce się mieszkać!

Mieszkania Rzeszów

Mnogość innowacji, infrastruktura produkcyjna, kapitał ludzki, czy bycie przyjaznym dla biznesu – stolica województwa podkarpackiego wszystkie te elementy posiada. Co więcej, zostało to potwierdzone w rankingu miast „uczących się”, w ramach którego Fundacja Schumana badała właśnie te aspekty, a w którym Rzeszów zajął drugie miejsce tuż za Warszawą! Wychodzi na to, że to rzeczywiście znakomite miejsce do mieszkania.

Rzeszów - Nowe mieszkania w najlepszych lokalizacjach na terenie Rzeszowa

W całym tym klimacie, niezwykle przyjemnym i obiecującym z punktu widzenia mieszkańców, rośnie dla nich nowe, niezwykle nowoczesne i funkcjonalne osiedle. Jeśli chodzi o nowe mieszkania Rzeszów nigdy jeszcze nie wyglądał tak dobrze. Najwyższe i najnowocześniejsze budowle mieszkalne na Podkarpaciu, skonstruowane w pełni funkcjonalny sposób z pewnością przyciągną, a wręcz już przyciągają wszystkich tych, którzy poszukują miejsca do życia na naprawdę wysokim poziomie. A przy tym pragną czegoś więcej niż kolejne szare osiedle z wielkiej płyty.

Nowe mieszkania na sprzedaż - Bulwary Park

Dość powiedzieć, że osiedle położone jest w części miasta, która z jednej strony jest niezwykle urokliwa i pozwala na oddech od całodziennego kieratu, z drugiej zaś, osobom, które w tym kieracie się miłują pozwala na błyskawiczne dotarcie do centrum miasta i korzystanie w pełni z jego uroków. Wszystko to w sąsiedztwie fenomenalnych bulwarów, a także nowoczesnego parku, który powstaje w okolicy nowych budynków. Mieszkania Rzeszów - Ścieżki dla rowerzystów i biegaczy? Przystań z łódkami i kajakami? Mini golf? Wszystkie te atrakcje będą dostępne dla mieszkańców nowego osiedla. W Rzeszowie już wiedzą, że przyjemne mieszkanie to nie tylko bloki i galerie handlowe, ale przede wszystkim tereny, które pozwalają mieszkańcom na codzienny i niemal nieograniczony kontakt z naturą.

Podsumowując – dzięki osiedlom takim jak Bulwary Park Rzeszów oferuje ludziom nie tylko mieszkania – Rzeszów oferuje im miejsce do życia na wysokim i niezwykle przyjemnym poziomie. Jak przystało na uczące się miasto innowacji.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie mieszkania w Rzeszowie

Mieszkania w Rzeszowie: Deweloper - Pracownik Kasia
Kasia sprzedaż mieszkań +48 690 82 28 23 kasia@bulwarypark.pl
Sprzedaż mieszkań w Rzeszowie - Pracownik Beata
Beata Agent sprzedaży +48 602 522 323 beata@bulwarypark.pl
Sprzedaż mieszkań nowych - Rzeszów - Pracownik Ania
Ania sprzedaż mieszkań +48 600 25 25 00 ania@bulwarypark.pl

Sprzedaż Nowych mieszkań - Rzeszów
APK DEVELOPER

tel/fax +48 17 85 33 070

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

E-mail: info@bulwarypark.pl

Godziny pracy
pon-pt. 10:00 - 17:00

Mapa dojazdu do dewelopera nowych mieszkań w Rzeszowie