Inwestycje budowlane Rzeszów
Znajdź mieszkanie
Powierzchnia m2

Inwestycje budowlane Rzeszów

Rzeszów jako miasto pod inwestycje budowlane

Budownictwo szalenie zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Coraz to nowe obostrzenia dotyczące ekologii, przejrzystości budowlanej czy bezpieczeństwa mieszkańców sprawiają, że przed inwestorami stawiany jest szereg niezwykle ciężkich wyzwań. A Rzeszów jest miastem, które tego typu wyzwań wcale się nie boi.

Jeśli chodzi o inwestycje budowlane Rzeszów znacząco poprawił swoją infrastrukturę – powstają nowe osiedla, miejsca rozrywek kulturalnych zarówno wyższego, jak i niższego szczebla, nie brakuje również nowych zakładów pracy. Budowy tego typu, niosą za sobą konieczność skupienia się na nowoczesności i inteligentnym wymiarze budownictwa, co w przypadku rzeszowskich inwestycji budowlanych udaje się zazwyczaj osiągać.

Rzeszów – miasto inwestycji budowlanych na wysokim poziomie

Najciekawsze inwestycje budowlane

Bulwary Park to miejsce, w którym dobrze jest mieszkać przynajmniej z kilku powodów. Można wychwalać tutaj niezwykle dogodną lokalizację, bliskość do centrum. Można wspomnieć o interesujących obiektach przyrodniczych, które pozwolą ich mieszkańcom na kontakt z naturą. To, co jednak wyróżnia Bulwary Park spośród innych tego typu budowlanych inwestycji jest nowoczesność. W czym ona się wyraża?

Przede wszystkim w inteligentnym systemie budownictwa i związanego z nim doprowadzania mediów do budynku. Bulwary Park ogrzewane są przez logotermy – oznacza to, że mieszkaniec może w bardzo dużym stopniu zaprogramować i wpływać na to, w jaki sposób zorganizuje swój komfort cieplny, poprzez odpowiednie konfigurowanie temperatury zarówno wody jak i powietrza. A wszystko to w ramach ocieplania doprowadzanego z sieci miejskiej. Dodajmy do tego odpowiednią, zwiększoną wentylację, która pozwala uniknąć nieprzyjemnej wilgoci w mieszkaniu, co jest o tyle interesujące, że jednocześnie oknom udaje się funkcjonować w rzeczywistości, podniesionej odporności na hałas (izolacja akustyczna poniżej 35 decybeli!). Wpływa to pozytywnie również na utrzymanie w budynku wspomnianego wyżej ciepła.

Wyposażenie mieszkań pod inwestycje w Rzeszowie

Jakie miasto do inwestycji budowlanych?

Dodajmy do tego, że wszystkie budynki wyposażone będą w zwiększające bezpieczeństwo mieszkańców videodomofony, budynek zaś będzie mocno oświetlony poprzez ledowe źródła światła, a także monitorowany. Mamy więc obraz komfortowego budownictwa, które mimo iż tworzone z rozmachem (budynki wraz z iglicami będą najwyższymi na podkarpaciu budowlami mieszkalnymi) zachwycać będą tym, jak bardzo tworzone były pod kątem komfortu ich mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu

Mieszkania pod inwestycje w Rzeszowie: Deweloper - Pracownik Kasia
Kasia sprzedaż mieszkań +48 690 82 28 23 kasia@bulwarypark.pl
Sprzedaż mieszkań pod inwestycje budowlane - Pracownik Beata
Beata Agent sprzedaży +48 602 522 323 beata@bulwarypark.pl
Mieszkania deweloperskie - Pracownik Ania
Ania sprzedaż mieszkań +48 600 25 25 00 ania@bulwarypark.pl

Sprzedaż Mieszkań - Inwestycje budowlane
APK DEVELOPER

tel/fax +48 17 85 33 070

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

E-mail: info@bulwarypark.pl

Godziny pracy
pon-pt. 10:00 - 17:00

Mapa dojazdu do dewelopera mieszkań pod inwestycje budowlane w Rzeszowie