Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie
Znajdź mieszkanie
Powierzchnia m2

Inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Mieszkanie - Inwestycje

Prężnie rozwijająca się gospodarka, interesujący klimat, zarówno do pracy jak i do życia, sukcesy funkcjonujących w mieście uczelni wyższych, czy w końcu względnie interesujące otoczenie. Wszystkie te aspekty sprawiają, że w Rzeszowie zwyczajnie chce się mieszkać. Nie umknęło to deweloperom, którzy chętnie angażują swoje środki właśnie w tym mieście.

Jeśli chodzi o inwestycje mieszkaniowe Rzeszów jest jednym z tych miast, które w ostatnich latach niewątpliwie się rozwinęło. Bulwary Park to przykład jednego z tych miejsc, w których rzeszowianie chcą mieszkać. Dlaczego? Niech ten krótki tekst pokrótce to wytłumaczy.

Rzeszów – miasto udanych inwestycji mieszkaniowych

Czy warto zainwestować w mieszkanie

Wyobraź sobie drogi czytelniku, osiedle w którym możesz spełnić większość swoich podstawowych potrzeb bez jego opuszczania. Zakupy, fryzjer, przedszkole czy podstawówka dla dzieci.. Ot, miejsce jakich wielu na mapie polskich miast – zwłaszcza wojewódzkich. Co więc może świadczyć o wyjątkowości jakiejś miejscówki? Chodzi o jej otoczenie. To, co pozwala nam z jednej strony na obcowanie z przyrodą, jeśli tylko zechcemy takiego kontaktu, z drugiej zaś umożliwia nam w szybki sposób skorzystać z rozrywek nieco innego kalibru – wizyty w kinie, teatrze czy jakimś muzeum. Bulwary Park z łatwością pozwalają wypełnić tak różne potrzeby.

Chce się mieszkać w Rzeszowie!

Przede wszystkim, bliskość rzeszowskich Bulwarów to wartość, o którą ciężko na innych osiedlach tego typu w mieście. Możliwość skorzystania z licznych alei spacerowych, ścieżek rowerowych, okazja ku temu by w przyjemnych okolicznościach przyrody spędzić dzień na rolkach – o ile lepiej mieszkać w lokalizacji, która daje nam na to szansę. Dodajmy jeszcze do tego specjalnie stworzony park tematyczny, a uzyskamy pełny obraz miejsca, w którym przyroda jest podmiotem a nie jednym z wypełniających go przedmiotów.

Mieszkaniwe w Rzeszowie jako forma inwestycji

Jednocześnie – Bulwary Park to miejsce niezwykle bliskie najważniejszych wydarzeń w mieście. Dość powiedzieć, że odległość około 1500 metrów od ścisłego centrum miasta to dystans, który jesteśmy w stanie przejść podczas dwudziestominutowego szybkiego spaceru, bądź pokonać samochodem w dosłownie kilka minut. Ciężko o większą okazję do pogodzenia ze sobą z jednej strony nieustannej ludzkiej pogoni za ucieczką z wielkomiejskiej dżungli, z drugiej zaś – nie odcinaniem się od tego co istotą życia w dużym mieście – rozrywek i kultury wyższego szczebla, których potrzebę często czasem zaspokoić w swoim najbliższym otoczeniu.

Zapraszamy do kontaktu

Mieszkania pod inwestycje w Rzeszowie - Pracownik Kasia
Kasia sprzedaż mieszkań +48 690 82 28 23 kasia@bulwarypark.pl
mieszkania pod inwestycje budowlane / mieszkaniowe - Pracownik Beata
Beata Agent sprzedaży +48 602 522 323 beata@bulwarypark.pl
Mieszkania inwestycyjne Rzeszów - Pracownik Ania
Ania sprzedaż mieszkań +48 600 25 25 00 ania@bulwarypark.pl

Sprzedaż Mieszkań
APK DEVELOPER

tel/fax +48 17 85 33 070

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

E-mail: info@bulwarypark.pl

Godziny pracy
pon-pt. 10:00 - 17:00

Mapa dojazdu do dewelopera mieszkań w Rzeszowie