Nowe mieszkanie od dewelopera
Znajdź mieszkanie od dewelopera
Powierzchnia m2

Dlaczego warto kupować nowe mieszkania od dewelopera?

jakie wybrać nowe mieszkanie od dewelopera?

Przedstawiciele firm deweloperskich bez ogródek przyznają, że kryzys w ich branży minął. Świadczą o tym nie tylko zapewnienia przedsiębiorców inwestujących w budowę nieruchomości, ale również statystyki, które jednoznacznie dowodzą, że na przełomie ostatnich kilku lat rynek deweloperski zaczął rozwijać się w zastraszającym tempie. Na odpowiedź ze strony potencjalnych inwestorów nie trzeba było długo czekać. Przynajmniej połowa z nich zastanawia się czy warto dzisiaj lokować kapitał w mieszkaniach z rynku wtórnego.

Nowe mieszkania od dewelopera - co przemawia na ich korzyść?

Tak naprawdę o dobrych aspektach takich przedsięwzięć można stworzyć co najmniej kilkustronicowy elaborat. Pewne jest jednak to, że na chwilę obecną deweloperzy mieszkań wciąż stanowią grupę zawodową owianą przez społeczeństwo złą sławą. Dlaczego? Trudno powiedzieć. Z obserwacji rynku można wysnuć wnioski, że nierzetelnych inwestorów rynek weryfikuje i eliminuje dzisiaj niezwykle szybko.

Czego więc można spodziewać się po deweloperze nowych mieszkań?

Bulwarypark - Nowe mieszkania prosto od dewelopera

Nowe mieszkania od dewelopera to przede wszystkim minimalne ryzyko pojawienia się jakichkolwiek wad konstrukcyjnych budynków powstających w ubiegłych dekadach. Współczesne przepisy budowlane są znacznie bardziej rygorystyczne niż przed laty i każdy deweloper (czy też inwestor prywatny) musi ich przestrzegać.

W nowych mieszkaniach montowane są także współczesne instalacje cechujące się znacznie wyższym wskaźnikiem bezpieczeństwa użytkowania. To z kolei nie tylko zwiększa wartość rynkową nieruchomości, ale minimalizuje ryzyko rozprzestrzenienia się pożaru czy wybuchu.

Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie od dewelopera?

Eksperci podkreślają, że również osoby starające się o kredyt mają większą szansę na zdobycie potrzebnych funduszy kiedy inwestują w mieszkanie od dewelopera. Okazuje się, że dla banków zabezpieczenie hipoteki, którą stanowi nieruchomość z rynku pierwotnego jest znacznie atrakcyjniejsze.

Na koniec pozostaje również kwestia wykończeń. Obecnie przykłada się dużą wagę do tego, aby rozstawienie pomieszczeń było praktyczne dla użytkownika, czego próżno szukać w wielu budowlach z "wielkiej płyty".

Skontaktuj się z nami w sprawie nowoczesnego mieszkania od dewelopera w Rzeszowie!

Zapraszamy do kontaktu w sprawie mieszkania od dewelopera

Mieszkania w Rzeszowie od dewelopera - Pracownik Kasia
Kasia sprzedaż mieszkań +48 690 82 28 23 kasia@bulwarypark.pl
Mieszkania od dewelopera w Rzeszowie - Pracownik Beata
Beata Agent sprzedaży +48 602 522 323 beata@bulwarypark.pl
Sprzedaż mieszkań od dewelopera - Pracownik Ania
Ania sprzedaż mieszkań +48 600 25 25 00 ania@bulwarypark.pl

Sprzedaż Mieszkań od dewelopera
APK DEVELOPER

tel/fax +48 17 85 33 070

ul. Kreczmera 4
35-065 Rzeszów

E-mail: info@bulwarypark.pl

Godziny pracy
pon-pt. 10:00 - 17:00

Mapa dojazdu do dewelopera mieszkań w Rzeszowie